XTA Electronics

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

XTA Electronics jest wiodącym brytyjskim producentem rozwiązań do kontroli dźwięku z wbudowaną zaawansowaną platformą DSP.
Oferuje profesjonalne, wysokiej jakości urządzenia audio, które spełniają wymagania realizatorów i inżynierów na całym świecie w zakresie koncertów i instalacji stałych. Wśród produktów marki znajdują się serie wzmacniaczy z adaptacyjnym processingiem o bogatych funkcjach przetwarzania, łączności i kontroli, serie zarządzanych procesorów sygnałowych z funkcją dynamicznej equalizacji, dwukanałowe korektory graficzne oraz autorskie platformy programowania.

XTA Electronics

Seria MX

Seria MX została zaprojektowana, aby zaoferować wyjątkowo proste rozwiązanie długotrwałego problemu routingu wyjść wielu konsol mikserskich do systemu głośnikowego / procesora systemowego.
MX36 obsługuje 36 wejść w 2U w sieciach analogowych, AES i Dante, są one rozmieszczone w zestawach po cztery (aby zazwyczaj obsługiwać kanały Left-Right-Front Fill i Sub z pojedynczej konsoli).
MX24 oferują te same możliwości przełączania 4 magistrali, ale skalują się do dwóch zestawów dwóch źródeł, analogowych + Dante (MX24D) lub analogowych + AES (MX24A).

XTA Electronics

Seria DPA

Dzięki pełnej kontroli nad całym przetwarzaniem za pośrednictwem panelu przedniego i wszystkim opcjom zdalnym, których możesz potrzebować, nowa seria DPA może współpracować z istniejącymi wzmacniaczami, zapewniając większą elastyczność, wydajność i ochronę.

ADAMSON

Seria E

Teraz nie musisz już wybierać między najwyższą jakością wzmocnienia a wygodą cyfrowej sieci audio, lub między niesamowitą mocą a możliwością pracy w systemach analogowych lub cyfrowych. Możesz mieć to wszystko w jednym urządzeniu. Seria 4 kanałowych wzmacniaczy analogowych, zaprojektowana do współpracy z serią DPA. Dostępna w czterech wersjach o mocach od 1 – 4.6 kW/ kanał przy impedancji 4 Ω. Łącząc serię DNA z serią DPA przez sieć Dante lub analogowe wyjścia AUX możliwe jest stworzenie 4 kanałowego systemu z pełnym przetwarzaniem sygnału, przy optymalizacji kosztów

Marki dostępne w naszej ofercie: