SCHOEPS

SCHOEPS Microphones to rodzinna firma, która od momentu powstania w 1948 roku zyskała reputację jednego z najlepszych producentów mikrofonów na świecie. Cała gama produktów jest projektowana i tworzona w Durlach, starej dzielnicy niemieckiego miasta Karlsruhe. Zespół 50 współpracowników, którzy opracowują własne oryginalne produkty i produkują wszystkie ważne ich części, w tym kapsuły.
Filozofia firmy to założenie, że utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami jest najważniejsze.
Opiera się również na wyjątkowej jakości produktów, które łączą w sobie ostrą jak brzytwa przejrzystość i oszałamiającą autentyczność w prostym, ale eleganckim designie.

SCHOEPS wytycza własną ścieżkę: jest i zawsze był pionierem
w świecie pro-audio. Misją firmy jest pomoc inżynierom nagrań na całym świecie w osiągnięciu najlepszego możliwego dźwięku – z pomocą produktów SCHOEPS Microphones. 

SCHOEPS Microphones

COLETTE - MIKROFONY MODUŁOWE

Seria mikrofonów Colette, wprowadzona na rynek w 1974 roku, oferuje modułową konstrukcję, która jest stale aktualizowana. Żaden inny system mikrofonowy nie był na rynku tak długo, co sprawia, że seria Colette nadal jest wiodącym produktem.
Seria ta uznawana jest za najlepszy system mikrofonów o małej membranie. Mikrofony z serii Colette składają się z kapsuły mikrofonowej i jednostki wzmacniającej, które mogą być łączone w różne kombinacje. Dodatkowo, aktywne akcesoria, takie jak aktywna tuba przedłużająca RC, mogą być umieszczone między kapsułą a wzmacniaczem. System Colette oferuje szeroki zakres opcji, co czyni go idealnym do różnych zastosowań.

SCHOEPS Microphones

CCM MINIATURYZACJA MIKROFONÓW POJEMNOŚCIOWYCH

SCHOEPS oferuje 20 różnych kapsuł mikrofonowych, w tym dookólne, szerokie kardioidalne, "otwarte kardioidalne", superkardioidalne i figury 8, a także kapsuły z mechanicznie przełączanymi wzorcami (dookólne/kardioidalne) i kilka typów kapsuł do bliskiego odbioru mowy.

SCHOEPS Microphones

MIKROFONY TYPU SHOTGUN

Mikrofony typu shotgun z serii CMIT firmy Schoeps łączą w sobie wysoką jakość dźwięku i wysoką kierunkowość. Mikrofon typu shotgun (tuba interferencyjna) jest mikrofonem kierunkowym wyższego rzędu, zależnym od częstotliwości. Osiąga swoją kierunkowość tylko od średnich częstotliwości w górę, podczas gdy przy niskich częstotliwościach jest porównywalny do superkardioidy.

Marki dostępne w naszej ofercie: