Adamson Systems Engineering

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Firma założona została w 1983 r. w Ontario, przez Brocka Adamsona. Szybko ewoluowała do miana lidera rynku branży audio. Dziś produkuje i rozwija linię produktów najwyższej jakości, wykorzystywaną przy najpopularniejszych instalacjach koncertowych. Drobiazgowość i kunszt z jakimi projektowane są kolejne serie, sprawia, że jakość dźwięku jest niepowtarzalna. Obecnie dysponujemy najnowszą linią produktową ADAMSON SYSTEMS – Serią S.

Najważniejszym wyznacznikiem dla ADAMSON SYSTEMS ENGINEERING jest wierność przekazu, efektywność, spójność oraz czytelność brzmienia. Dzisiaj dźwiękiem wydobywającym się z tych systemów możemy cieszyć ucho na największych festiwalach i trasach koncertowych na całym świecie.

ADAMSON

Seria E

Seria E jest flagową rodziną produktów marki Adamson i stanowi ogromny krok naprzód w technologii wielkoformatowych systemów liniowych. Wyjątkowa wydajność w połączeniu z błyskawicznym systemem kątowania jest tym, co definiuje serię E jako lidera branży. Dzięki systemowi Autolock™ system jest w stanie podwiesić jedna osoba. Kluczowym elementem konstrukcji i częścią niepowtarzalnej sygnatury dźwiękowej są kewlarowe membrany dające systemowi niezrównaną dynamikę.

ADAMSON

Seria IS

Instalacyjne zestawy line array łączą świat raiderowych wymagań razem ze światem integracji systemowych. Dotychczasowe opatentowane zdobycze technologiczne marki, takie jak Controlled Summation Technology, Advanced Cone Architecture, a także intuicyjny rigging zastosowane także w serii instalacyjnej, zapewniają jednolity standard zestawów z portfolio Adamson. To eleganckie architektonicznie i wtapiające się w otoczenie rozwiązanie.

ADAMSON

Seria S

Doskonały kompromis pomiędzy wysoką mocą i zdefiniowaną kierunkowością, a zachowaniem lekkiej i kompaktowej budowy. Wprowadzenie po raz pierwszy opatentowanej Controlled Summation Technology pozwoliło na kontrolę rozproszenia i interferencji w zakresie średnich częstotliwości. Dwa kevlarowe przetworniki zapewniają zaskakujący headroom, a cała technologia czyni serię S poważnym konkurentem na rynku.

Marki dostępne w naszej ofercie: