LB LAUTSPRECHER UND BESCHALLUNGSTECHNIK

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

LB to niemiecki producent instalacyjnych systemów nagłośnieniowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę systemów audio przeznaczonych zarówno do zastosowań domowych i rezydencjonalnych, jak i komercyjnych. Producent oferuje też wiele autorskich technologii które gwarantują doskonałą jakość dźwięku i poprawiają jego w przestrzeniach o trudnej akustyce. Dzięki możliwości personalizacji zamówień, nawet najbardziej nietypowe i oryginalne pomysły na Twoją instalację audio mogą być zrealizowane przy użyciu produktów marki LB.

LB LAUTSPRECHER UND BESCHALLUNGSTECHNIK

Nagłośnienia instalacyjne

Portfolio firmy LB prezentuje zróżnicowaną gamę systemów nagłośnieniowych, w tym konwencjonalne zestawy sufitowe i ścienne, zestawy montowane natynkowo, kierunkowe, nagłośnienia dużej mocy oraz głośniki niewidzialne. Wykorzystywane w nich przetworniki bazują na membranach z polipropylenu, co gwarantuje nie tylko doskonałą jakość dźwięku, nawet przy wyższych poziomach głośności, ale także trwałość i odporność na wilgoć. W ofercie producenta dla pasywnych zestawów znajduje się również szeroki wybór autorskich wzmacniaczy, dostosowanych do różnej ilości kanałów, mocy oraz portów wejściowych, w tym również DANTE®. Urządzenia te wyróżniają się stabilnością działania, zaawansowanym procesorem DSP (w modelach z DSP), oraz możliwością pracy pod różnymi obciążeniami, w tym przy 2 Ohm

LB LAUTSPRECHER UND BESCHALLUNGSTECHNIK

Autorskie rozwiązania

Doskonały kompromis pomiędzy wysoką mocą i zdefiniowaną kierunkowością, a zachowaniem lekkiej i kompaktowej budowy. Wprowadzenie po raz pierwszy opatentowanej Controlled Summation Technology pozwoliło na kontrolę rozproszenia i interferencji w zakresie średnich częstotliwości. Dwa kevlarowe przetworniki zapewniają zaskakujący headroom, a cała technologia czyni serię S poważnym konkurentem na rynku.

LB LAUTSPRECHER UND BESCHALLUNGSTECHNIK

Personalizacja produktów

Producent daje także klientom możliwość zamawiania produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Oferuje to nie tylko szerokie możliwości w zakresie integracji systemu audio z projektowanym wnętrzem, ale również personalizację wielu aspektów technicznych i estetycznych urządzeń. Do personalizacji można zaliczyć wybór koloru obudowy, dopasowanie rozmiaru, określenie wielkości oraz rozmieszczenia przetworników, wybór wersji aktywnej czy pasywnej urządzenia, a także dostosowanie do pracy w instalacji 100V lub z niską impedancją, wśród wielu innych. Świetnym przykładem są tutaj soundbary oraz tzw. Display Speakers - zestawy głośnikowe montowane po obu stronach monitora lub telewizora. Dzięki możliwości personalizacji są one zaprojektowane tak, by idealnie dopasowywać się do rozmiarów wyświetlacza i komponować z jego krawędziami, co estetycznie uzupełnia wygląd całego zestawu.

Marki dostępne w naszej ofercie: