Loud of Sweden

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Loud of Sweden oferuje bezprzewodowe systemy nagłośnieniowe, które łączą profesjonalną jakość z łatwością instalacji, umożliwiając pełną swobodę montażu w każdej przestrzeni.

Firma Loud of Sweden została założona przez ekspertów z branży audio dostarczających rozwiązania do nagłaśniania przestrzeni publicznych. Ich profesjonalne podejście wynika z doświadczenia opartego na wiedzy technicznej i wieloletnim rozwoju produktów w branży. Dogłębna znajomość rynku zaowocowała opracowaniem przez firmę Loud of Sweden nowego systemu audio, tak aby jak lepiej dopasować się do unikalnych potrzeb projektantów instalacji audio-video oraz integratorów w miejscach handlu detalicznego, hotelarstwa, pubach itp.

 

LOUD OF SAWEDEN

SYSTEMY BEZPRZEWODOWE

S1
Szerokopasmowy, dwudrożny zestaw głośnikowy z współosiowym 4” przetwornikiem. Wyposażony w moduł bezprzewodowy oraz analogowe wejście liniowe audio do dostarczenia sygnału audio. Zasilanie z szynoprzewodu 230V lub za pomocą standardowego przewodu 230V. Możliwość instalacji także poza szynoprzewodem za pomocą opcjonalnego uchwytu CWM1.
TW1
Instalacyjny subwoofer z przetwornikiem 6” z możliwością instalacji na szynoprzewodzie lub naściennie ścianie. Wyposażony w moduł bezprzewodowy oraz analogowe wejście liniowe audio do dostarczenia sygnału audio. Dyskretna i kompaktowa konstrukcja idealnie wpasowuje się w każdej przestrzeni.
B1
Nadajnik bezprzewodowy z analogowym wejściem liniowym oraz regulacją głośności. 50 kanałów pracy zapewnia stabilną łączność z odbiornikami S1 oraz TW1. Wyposażony jest w mikrofon z funkcją priorytetu umożliwiający nadawanie komunikatów głosowych przy jednoczesnym przyciszeniu sygnału z wejścia liniowego.

LOUD OF SAWEDEN

SYSTEMY PRZEWODOWE

WWS1 Dwudrożny, naścienny zestaw głośnikowy Hi-Fi z IP65 oraz transformatorem 100V. Niskotonowy przetwornik o średnicy 4” z membraną z włókna szklanego oraz 1” głośnik wysokotonowy zapewniają szerokie pasmo przetwarzania (70 – 20 000Hz), wysoką skuteczność oraz niskie zniekształcenia. Konstrukcja nadaje się do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz.

WCS1 Dwudrożny głośnik sufitowy o konstrukcji współosiowej 6,5” z membraną z włókna szklanego oraz 1” aluminiowym przetwornikiem wysokotonowym. Konstrukcja charakteryzuje się wysoką jakością przetwarzania dźwięku i posiada magnetyczną maskownicę bezramkową. WCS1 jest wyposażony w transformator dzięki czemu jest kompatybilny z systemami stałonapięciowymi 100V.

AMP120 Instalacyjny amplimikser w kompaktowej obudowie o mocy 120W 8Ohm/100V klasy D. Wyposażony jest w moduł Bluetooth, tuner FM oraz odtwarzacz USB/SD mp3. Urządzenie posiada także wejście mikrofonowe oraz dwa analogowe wejścia liniowe.

Marki dostępne w naszej ofercie: