Stewart Audio

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Od 1982 roku Stewart Audio skupia się wyłącznie na technologii wzmacniania dźwięku. Szeroka gama kompaktowych wzmacniaczy obejmuje zarówno świat analogowy, jak i cyfrowy. Dzięki zaangażowaniu w innowacyjność i jakość producent zapewnia klientom unikalną kombinację funkcji, od sterowania za pomocą RS232 po DSP, w kompaktowej formie.
Siedziba firmy Steward Audio znajduje się w Mountain View w Kalifornii, w samym sercu Doliny Krzemowej. Wszystkie produkty Stewart Audio są projektowane i produkowane lokalnie, co dumnie pieczętuje oznaczenie „Made in the USA”.

 

Steward Audio

Wzmacniacze z DSP

Szeroka oferta jedno i wielokanałowych wzmacniaczy niskoomowych oraz stałonapięciowych 100V z DSP sterowanych zdalnie za pomocą sieci Ethernet, USB, RS232 oraz regulacją VCA. Dostępne są także wersje kompatybilne z siecią Dante®.

Steward Audio

Amplimiksery

W portfolio producenta znajdują się także kompaktowe amplimiksery, do instalacji niskoomowych oraz stałonapięciowych 100 V. Dostępne są rozwiązania analogowe oraz z przetwarzaniem DSP. Wszystkie modele bazują na chłodzonych konwekcyjnie, wydajnych wzmacniaczach pracujących w klasie D.

Steward Audio

Wzmacniacze PoE

Dzięki zastosowaniu technologii Dante® oraz wydajnych wzmacniaczy klasy D Steward Audio dostarcza także miniaturowe konstrukcje z zasilaniem PoE. Rozwiązania te idealnie sprawdzają się w nietypowych instalacjach audio, a także dają możliwość nieograniczonej rozbudowy istniejącego już systemu nagłaśniającego poprzez umieszczenie wzmacniaczy np. nad konstrukcją sufitu praktycznie w dowolnym miejscu.

Steward Audio

Wzmacniacze
serii MC

Serię MC tworzą wyjątkowe modele ośmiokanałowych wzmacniaczy kompatybilnych z siecią Dante®. Dostępne są modele niskoomowe oraz w technologii 100V.

Marki dostępne w naszej ofercie: