Projekcja cyfrowa

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Digital Projection, pionier w dziedzinie przetwarzania obrazu cyfrowego i lider w branży, produkuje szeroką i stale rozwijającą się linię wysokowydajnych 3-chipowych i jednoukładowych systemów projekcyjnych DLP.

Założona w 1987 roku firma Digital Projection International odegrała kluczową rolę w rozwoju i zastosowaniu technologii Digital Light Processing firmy Texas Instruments w systemach projekcyjnych.
Digital Projection International wprowadziła pierwszy na świecie 3-chipowy projektor DLP w 1997 roku i od tego czasu zapewnia specjalistyczną inżynierię systemów i światowej klasy usługi dla klientów, utrzymując w ten sposób swoją pozycję pioniera cyfrowego obrazowania. W 2018 roku Digital Projection wprowadziła na rynek pierwszy na świecie projektor 8K DLP, kontynuując swoje zaangażowanie w światowej klasy innowacje.

Przełomowe badania i rozwój projekcji Digital Projection International wzbudziły podziw profesjonalistów z branży na całym świecie. Przyniosło to firmie wiele nagród, w tym dwie nagrody Emmy za wybitne osiągnięcia w rozwoju inżynierii. Digital Projection pozostaje pierwszym i jedynym producentem projektorów, który zdobył tę pożądaną nagrodę.

Obecnie Digital Projection International produkuje i dystrybuuje szeroką gamę ultra-wydajnych 3-chipowych 
i jednoukładowych projektorów DLP®. Te elitarne produkty są standardem odniesienia dla wymagających zastosowań, w tym: dużych wydarzeń, inscenizacji na żywo, edukacji, badań medycznych i naukowych, dowodzenia i kontroli, kina cyfrowego, rozrywki komercyjnej oraz Digital Signage.

Digital Projection

Satellite MLS

Satellite Modular Laser System (MLS) oferuje niewielką liczbę prostych elementów modułowych, które pozwalają użytkownikom na szeroki zakres ich zastosowań, od instalacji pojedynczych projektorów po złożone, wielokanałowe sytemy. Tam, gdzie oświetlenie laserowe RGB było zarezerwowane tylko dla bardzo zaawansowanych rozwiązań, system Digital Projection Satellite MLS sprawi, że technologia ta będzie dostępna dla szerszego rynku AV, w przystępnej cenie. Głowica projektora jest niezwykle kompaktowa, cicha, lekka i zużywa bardzo mało energii. Daje to ogromne korzyści na każdym etapie projektowania systemu, od transportu i instalacji po łatwość serwisowania i okres użytkowania.

Digital Projection

Projektory TITAN

Niewiarygodnie jasne i wyjątkowo wytrzymałe 3-chipowe projektory laserowe. Seria wyświetlaczy TITAN firmy Digital Projection zapewnia niesamowitą wydajność 3-chipowego DLP® w zasięgu każdego klienta i zastosowania w dużych obiektach. Seria TITAN została pierwotnie zaprojektowana przez inżynierów jako jasna i wytrzymała platforma. Projektory TITAN ewoluowały w szereg potężnych, wydajnych i elektronicznie sprawnych wyświetlaczy, oferujących różne poziomy jasności i najnowocześniejsze rozdzielczości natywne. Łatwe w obsłudze i sterowaniu, projektory TITAN wyświetlają jasny obraz o wysokim kontraście z zadziwiającą rozdzielczością i wyrazistością.

Digital Projection

Projektory E-Vision

Oszczędna instalacja dla każdej przestrzeni i budżetu. Jasna i zorientowana na jakość seria E-Vision kontynuuje dziedzictwo Digital Projection w dostarczaniu potężnych, wydajnych projektorów dostosowanych do wymagających miejsc prezentacji. Przystępna cena w połączeniu z wysoką wydajnością lumenów sprawiają, że projektory laserowe E-Vision są idealne do miejsc z większymi ekranami, a także do miejsc z oświetleniem otoczenia, takich jak sale wykładowe, audytoria korporacyjne i domy modlitwy.

Marki dostępne w naszej ofercie: