ATEN

Simply Better Connections czyli po prostu lepsze połączenia.

Firma ATEN została założona w 1979 roku i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie łączności, zarządzania oraz profesjonalnego sprzętu AV.
ATEN konsoliduje wszystkie swoje produkty, aby zapewnić wydajny i spójny standard usług.
Portfolio firmy obejmuje m.in. serię produktów KVM przewodowych, biurkowych i LCD, a także zestaw rozwiązań Over IP, które umożliwiają klientom efektywne zarządzanie infrastrukturą IT z dowolnego miejsca na świecie.
Marka oferuje również energooszczędne rozwiązania dla centrów danych w postaci szeregu inteligentnych urządzeń PDU, które zapewniają lokalne i zdalne zarządzanie energią i wskaźniki wydajności w czasie rzeczywistym.
ATEN to także Profesjonalne Audio i Video, które dostarcza zintegrowane rozwiązania AV do użytku zarówno domowego jak i profesjonalnego.

ATEN

DYSTRYBUCJA
SYGNAŁU AV

W jej skład zaliczamy: modularne przełączniki matrycowe,
AV over IP, przełączniki prezentacyjne, konwertery wideo, urządzenia zapewniające doskonałą transmisję na odległość a także przełączniki i rozdzielacze wideo gwarantujące doskonałe wrażenia wizualne.
PRZEŁĄCZNIK PREZENTACYJNY ATEN PresentON™ VP2021
to bezprzewodowe rozwiązanie BYOD, które umożliwia każdemu, w tym gościom, łatwe udostępnianie treści z laptopa lub urządzenia mobilnego, dzięki czemu uczestnicy mogą aktywnie współpracować w celu usprawnienia i zwiększenia wydajności pracy.

aten

AUDIO

Kategoria AUDIO obejmująca wzmacniacze mocy i głośniki, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku w szerokim zakresie profesjonalnych i komercyjnych zastosowań.
Wzmacniacz mocy 60W mono Hi-Z - AP106 dostarcza 60 W mocy do rozproszonych systemów audio 70V lub 100V. Wbudowany 2-pasmowy korektor półkowy zapewnia 6 dB podbicie / stłumienie tonów wysokich i niskich. Urządzenie gwarantuje doskonałą skuteczność w szerokim zakresie zastosowań – od ultra wysokiej wydajności po

ATEN

SYSTEM STEROWANIA

SYSTEM STEROWANIA ATEN oparty na sieci Ethernet obejmuje kontrolery, moduły rozszerzające, interfejsy sterujące a także oprogramowanie. System łączy wszystkie urządzenia sprzętowe w obiekcie, zapewniając scentralizowane sterowanie bezpośrednio i bez wysiłku - z dowolnego urządzenia mobilnego i interfejsów ATEN Control System.

Marki dostępne w naszej ofercie: