Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Canare, założona została w roku 1970 w Japonii i stała się synonimem doskonałej jakości rozwiązań, szczególnie w dziedzinie kabli wizyjnych i kabli audio. Początkowo firma znana z produkcji kabli wielożyłowych i gitarowych.
Szybko zyskała uznanie klientów za innowacyjność i doskonałość.
1977 roku firma Canare wprowadziła na rynek przełomowe kable mikrofonowe typu Starquad, które zrewolucjonizowały jakość dźwięku. Sukces tego produktu na japońskim rynku przyczynił się do globalnej ekspansji marki. Firma otworzyła oddziały w Stanach Zjednoczonych, Chinach i na Tajwanie, umacniając swoją obecność na arenie międzynarodowej
Obecnie Canare to nie tylko producent kabli audio, ale także kompleksowe rozwiązania w dziedzinie kabli wizyjnych 75 i 50 Ohm, oraz kamerowych typu Triax i SMPTE. Oferta obejmuje również wysokiej jakości złącza BNC i SMPTE, oraz patch panele standardu WECO. Firmie zaufali  inżynierowie, technicy dźwięku, integratorzy urządzeń AV oraz wiodący producenci.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z Canare?
To sprawdzona niezawodność oraz nieustannie wysoki poziom usług. W 2016 roku Canare Europe GmbH w Dusseldorfie otworzył, aby jeszcze sprawniej obsługiwać i serwować naszych klientów w Europie. Nasze zaangażowanie w doskonałość potwierdzają certyfikaty ISO 9001.

CANARE

Kable

Szeroki wybór profesjonalnych kabli audio i wideo głośnikowych, mikrofonowych, koncentrycznych, Ethernet i innych. Niesamowita wydajność i najwyższa jakość, na której możesz polegać.

CANARE

Złącza

Canare oferuje szeroką gamę złączy, takich jak BNC, DIN itp. Znajdź asortyment wysokiej jakości i niezawodnych złączy dostosowanych do Twoich potrzeb.

CANARE

Panel krosowy

Panele krosowe wideo, jako zapasowy lub ostateczny środek bezpieczeństwa w systemie kierowania, często muszą spełniać wysokie wymagania dotyczące stabilnych i stałych połączeń krosowych i styków. Przez dziesięciolecia firma Canare koncentrowała się na tych podstawowych kwestiach i opracowała rozwiązania dla najnowszych formatów wideo, takich jak 4K/8K.

Marki dostępne w naszej ofercie: