Studiomaster

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Studiomaster wchodząc na scenę przemysłu muzycznego, stał się legendą branży dźwiękowej. Obecnie jako przykład brytyjskiej elegancji, jest dumą grupy Soundking, czołowego producenta profesjonalnych systemów nagłośnieniowych.
Imponujący i pełen różnorodności katalog marki Studiomaster oferuje najnowsze produkty i technologie do reprodukcji dźwięku na żywo. Zarówno rewolucyjne wzmacniacze dźwięku, czy mobilne zestawy nagłośnieniowe PA, jak i rozwiązania instalacyjne prezentują najwyższe standardy jakości.

Wkraczając w erę cyfrową, Studiomaster, wprowadził najnowocześniejsze cyfrowe konsolety mikserskie oraz powermixery o ponadprzeciętnej mocy 1000 watów, które wyznaczają nowe standardy w branży dźwiękowej. Niezmiennie od 1976 roku, wyróżnikiem marki Studiomaster pozostaje innowacyjność rozwiązań oferowanych dla branży pro-audio, jednocześnie gwarantująca konkurencyjne ceny.

Studiomaster

Miksery cyfrowe

Nowoczesne miksery cyfrowe Studiomaster to kompaktowe i funkcjonalne rozwiązania doskonałe do zastosowań na żywo podczas małych i większych wydarzeń. Wygodną obsługę zapewnia intuicyjna aplikacja na urządzenia mobilne i komputery. Ponadto każdy z mikserów posiada zestaw manipulatorów na panelu urządzenia, co umożliwia realizację wydarzenia nawet w przypadku awarii sieci.

Studiomaster

Miksery analogowe

Studiomaster oferuje szeroki wachlarz mikserów analogowych – od kompaktowych aż po rozbudowane. W zależności od serii posiadają one wbudowany odtwarzacz z nośników pamięci masowej USB/SD i/lub Bluetooth, procesor efektów DSP a także łączność USB do odtwarzania i nagrywania materiału na komputer PC. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Studiomaster

Zestawy głośnikowe

W porfolio marki Studiomaster znajduje się szeroka gama zestawów głośnikowych. Studiomaster odpowiada na różnorodne potrzeby, niezależnie czy poszukiwane jest nagłośnienie aktywne, pasywne, mobilne, stacjonarne, frontowe, odsłuchowe, z procesorem DSP, czy z wbudowanym mikserem i/lub odtwarzaczem. W zależności od dostępnego budżetu, z pewnością można odnaleźć tu optymalne dla siebie rozwiązanie.

Marki dostępne w naszej ofercie: