Remic Microphones

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

REMIC MICROPHONES to duńska firma, która od 1996 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości mikrofonów pojemnościowych do instrumentów klasycznych.

Ich produkty są opracowywane indywidualnie dla różnych grup instrumentów oraz dla różnych środowisk dźwiękowych, oparte są na najnowszych technologiach i mają na celu zapewnienie najlepszej wydajności zarówno w studiu, jak i na koncertach. Firma blisko współpracuje z producentami instrumentów, artystami i inżynierami dźwięku, aby zaprojektować narzędzia mikrofonowe idealnie dopasowane do ich potrzeb.

Podstawowym elementem mikrofonów REMIC MICROPHONES jest precyzyjny element pojemnościowy o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia odwzorowanie unikalnego brzmienia każdego instrumentu.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, takich jak DBC (Direct Balanced Cartridge), SAM (Soundboard Area Microphone) i ACB (Acoustic Channel Bridging), firma REMIC MICROPHONES spełnia wyrafinowane wymagania współczesnych muzyków i techników dźwięku.

Remic Microphones

REMIC RESHAPE

Seria produktów REMIC RESHAPE składa się z dwóch mikrofonów pojemnościowych RE7100 i RE7200 oraz serii uchwytów, które umożliwiają korzystanie z mikrofonów przy wielu różnych instrumentach akustycznych.

REMIC

P6100

REMIC P6100 Piano Microphone DUAL i TRIPLE to innowacyjne rozwiązania dla pianin i fortepianów. Dzięki magnetycznemu systemowi mocowania można je łatwo zamontować i zdjąć. Zapewniają one doskonałą jakość dźwięku, wiernie oddającą szczegóły i dynamikę instrumentu.

REMIC

V520 CLASSIC

Mikrofon skrzypcowy o wysokiej jakości, który zapewnia wierną reprodukcję dźwięku Twojego instrumentu. Dzięki specjalnej konstrukcji pod podstrunnicą, mikrofon redukuje sprzężenie zwrotne i zakłócenia z otoczenia, a także nie wpływa na wygodę gry. Mikrofon V520 CLASSIC jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych muzyków i realizatorów dźwięku, którzy szukają niezawodnego mikrofonu skrzypcowego.

Marki dostępne w naszej ofercie: