Fonestar

Wiodący Producent Profesjonalnych Systemów Audiowizualnych i Elektroniki Użytkowej

FONESTAR SISTEMAS, S.A. to ceniona firma z siedzibą w Hiszpanii, istniejąca od 1947 roku, specjalizująca się w produkcji profesjonalnych systemów audiowizualnych oraz elektroniki użytkowej dla rynku konsumenckiego. Firma, będąca kluczowym graczem na hiszpańskim rynku, wyznacza standardy pod względem technologicznego rozwoju. Szerokie portfolio produktowe jest gwarancją kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie systemów audiowizualnych. Ponadto wieloletnie doświadczenie w branży AV jest gwarancją profesjonalizmu i niezawodności Twojej instalacji audiowizualnej.

FONESTAR

Wzmacniacze audio

Fonestar oferuje szeroką gamę wzmacniaczy – zarówno estradowych jak i do instalacji stałych. Na szczególną uwagę zasługują najnowsze wzmacniacze instalacyjne z serii MAX i PROX, wyposażone w wiele wejść audio, wbudowany odtwarzacz USB i/lub Bluetooth oraz intuicyjny interfejs obsługi. Urządzenia te są dostępne w kilku wersjach w zależności od oferowanej mocy i ilości stref. W ofercie producenta znajdują się także wzmacniacze instalacyjne z obsługą DANTE, oraz wzmacniacze miniaturowe, w tym także z wbudowanym streamerem.

FONESTAR

Zestawy głośnikowe

Lata doświadczenia w branży pro-audio znajdują odzwierciedlenie w szerokim portfolio zestawów głośnikowych Fonestar. Dostępne w ofercie producenta zestawy estradowe, instalacyjne, aktywne, pasywne, z odtwarzaczem, do zastosowań zewnętrznych (standard IP) lub HiFi sprostają nawet największym oczekiwaniom. W połączeniu z ich nowoczesnym designem, jakością wykonania, funkcjonalnością oraz doskonałą jakością dźwięku stanowią integralny element Twojej profesjonalnej instalacji audiowizualnej.

FONESTAR

Systemy audiowizualne

Katalog produktów Fonestar wykracza znacząco poza podstawowe rozwiązania nagłośnieniowe. Hiszpański producent oferuje wiele rozwiązań systemowych np. autorski system Fonestar AIP do przesyłania dźwięku sieci IP, matrycowy system MPX, systemy konferencyjne, do tłumaczeń symultanicznych i wiele innych. Z drugiej strony w porfolio producenta nie brakuje szerokiej gamy mikrofonów, urządzeń peryferyjnych audio oraz niezbędnych akcesoriów. Ponadto producent śmiało podbija także branżę multimedialną, oferując rozwiązania do przesyłania i dystrybucji sygnału HDMI, ekrany do projektorów czy modułowe panele ze złączami audio/video. Dzięki temu nawet złożone instalacje AV nie są wyzwaniem dla kompleksowego zaopatrzenia producenta Fonestar.

Marki dostępne w naszej ofercie: