MC2 Audio

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

 

MC2 Audio to producent wysokiej jakości profesjonalnych wzmacniaczy znanych na całym świecie z solidnego wykonania, niezawodności i najwyższego kalibru wrażeń dźwiękowych. Marka ta oferuje kilka serii wzmacniaczy zróżnicowanych pod względem dostarczanej mocy, ilości kanałów i możliwości budżetowych.

W odpowiedzi na wysokie oczekiwania integratorów systemów, marka oferuje kilka serii wzmacniaczy zróżnicowanych pod względem dostarczanej mocy, ilości kanałów i możliwości budżetowych. Regularnie wprowadza nowe produkty, zachowując zalety dotychczasowych serii jednocześnie wprowadzając je na wyższy poziom funkcjonalności i możliwości zastosowań.

Oba rodzaje produktów doskonale się uzupełniają. Bogate biblioteki presetów dla popularnych zestawów nagłośnieniowych, produkcja w fabryce zlokalizowanej w UK, profesjonalny i zaangażowany suport techniczny producenta sprawiają, że implementacja systemów opartych na XTA i MC² jest bezproblemowa, a urządzenia stanowią niewątpliwie wartość dodaną do profesjonalnej instalacji.

MC2 Audio

Seria DELTA

Została zaprojektowana, aby połączyć moc i wydajność audio z elastyczną komunikacją zarówno dla zdalnego sterowania, jak i audio. Wzorowe przetwarzanie dźwięku jest zapewnione dzięki wykorzystaniu platformy DSP XTA

MC2 Audio

Seria S

Zaprojektowana do użytku w profesjonalnych studiach odsłuchowych, ale równie doskonale sprawdzi się w dowolnym zastosowaniu, w którym najważniejsza jest przejrzystość i bezkompromisowa wydajność, seria S zapewnia jakość dźwięku i niezawodność oczekiwaną od MC².

MC2 Audio

Seria E

Seria E to gama lekkich wzmacniaczy o wysokiej mocy, zaprojektowanych zgodnie z najwyższymi standardami niezawodności i jakości dźwięku. Opracowana z myślą o rynku touringowym, seria E zachowuje integralność brzmieniową topowych wzmacniaczy serii MC i T, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi.

Marki dostępne w naszej ofercie: