Vogel’s

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Vogel’s od ponad 50 lat bazuje na talencie i zaangażowaniu ludzi z pasją do tworzonych przez siebie produktów i konsumentów, którzy z tych produktów korzystają.

Nasze dążenie do perfekcji zaowocowało powstaniem odnoszącego sukcesy międzynarodowego przedsiębiorstwa wytwarzającego wyróżniające się na tle konkurencji uchwyty i systemy montażowe do sprzętu audio-wideo i urządzeń multimedialnych. Nasze produkty łączą w sobie wszechstronność
i wytrzymałość oraz eleganckie wzornictwo. 

Vogel’s systematycznie dążył do zostania specjalistą na rynku uchwytów dla sektora biznesowego.
W szerokiej ofercie znalazły się nie tylko uchwyty TV, ale również do projektorów i później małych monitorów. W 2002 roku ścieżka rozwoju doprowadziła do powołania „Vogel’s Professional Solutions”.

Vogel’s Professional Solutions oferuje rozwiązania instalacyjne do sprzętu AV w zastosowaniach biznesowych. Systemy zabezpieczenia sprzętu były jednym z pierwszych priorytetów. Vogel’s Professional Solutions dostarcza obudowy do tabletów, standy monitorowe i rozwiązania dla sal konferencyjnych, miejsc publicznych i biur. 

Wszystkie nasze produkty są poddawane wyczerpującym testom, aby upewnić się, że spełniają najbardziej rygorystyczne standardy i wymogi przemysłowe. Są testowane zgodnie ze standardem certyfikatu TüV Nord i objęte są 5-letnim okresem gwarancyjnym.

Vogel’s

Rozwiązania z napędem silnikowym

Produkty firmy Vogel's, które wykorzystują napęd silnikowy, rewolucjonizują przeprowadzanie prezentacji oraz procesy edukacyjne, podnosząc je na wyższy poziom. W ofercie firmy znajdziesz szeroki wybór zautomatyzowanych rozwiązań do wyświetlaczy. Wybór spośród różnych rodzajów zmotoryzowanych rozwiązań zależy od twoich potrzeb. Jeżeli masz możliwość zamocowania podnośnika do podłogi, możesz wybrać rozwiązanie montowane na ścianie. W przypadku gdy miejsce prezentacji nie jest ograniczone do jednego pomieszczenia, proponujemy opcję z ruchomą platformą. Dodatkowo, nasze produkty z napędem silnikowym charakteryzują się niezwykle prostą instalacją.

Vogel’s

Kompletne rozwiązania ścian wideo

Najlepsze rozwiązania dla profesjonalistów od Vogel’s! Chcesz mieć możliwość szybkiego i łatwego zainstalowania ściany z ekranów wideo. Taki montaż wymaga precyzji. Wszystkie ekrany muszą być idealnie dopasowane, nawet w otoczeniu, które dalekie jest od doskonałości. Rozwiania od Vogel’s w zakresie instalacji i montażu ścian wideo są starannie zaprojektowane. Każdy z ekranów można bez trudu wypoziomować w osiach X, Y i Z, a po zainstalowaniu zachować do nich łatwy dostęp dla potrzeb konserwacji.

Vogel's

Uchwyty ścienne do projektorów, monitorów i telewizorów

Vogel's to marka, która dostarcza szeroki asortyment innowacyjnych rozwiązań montażowych dla Twoich systemów audiowizualnych. Jako lider branży, oferuje produkty, które są nie tylko funkcjonalne, ale także zapewniają estetyczny wygląd i niezawodność. Poznaj gamę produktów i przekonaj się, dlaczego Vogel's to pierwszy wybór profesjonalistów.

Marki dostępne w naszej ofercie: