Enova

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

ENOVA marka oferująca wysokiej jakości złącza i okablowanie do profesjonalnych zastosowań scenicznych. Portfolio produktów firmy ENOVA rozpoczęło się od ustalonego w branży standardu XLR w wersji standardowej oraz z IP67. Oferta złączy jest stale poszerzana, aby sprostać wymaganiom przemysłu rozrywkowego i obejmuje obecnie gniazda oraz złącza RJ45, zasilające i XLR oraz złącza głośnikowe. Pragniemy zaoferować naszą profesjonalną technologię eventową jako pełnoprawną alternatywę dla konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku.

ENOVA

seria kabli nxt

NXT to nowa seria kabli wykorzystujących technologię True Mold. Technologia "True Mold" łączy złącza i kabel w pełni zintegrowany, gotowy do użycia kabel. Wyprodukowany w Europie produkt EnovaNxt jest przeznaczony do zastosowań scenicznych i oferuje ulepszoną ochronę przed kurzem i wodą. Pozłacane styki XLR zapewniają optymalną przewodność, lepszą ochronę przed korozją i zwiększoną trwałość przy częstym łączeniu. Aby uniknąć zwarć, połączenia lutowane są osłoniętemateriałem termokurczliwym.

ENOVA

Złącza XLR

3 oraz 5-pinowe złącza oraz gniazda XLR są starannie zaprojektowane i wykonane ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Dostępne są wersje standardowe oraz z certyfikacją IP67 wyróżniające się dodatkowymi elementami uszczelniającymI.

ENOVA

Złącza zasilające

Złącza dedykowane urządzeniom używanym w technice estradowej. Muszą charakteryzować się solidnością mechaniczną, pracą w szerokim zakresie temperatur i gwarantować pewność połączeń elektrycznych. Są to wszystkie cechy złączy serii PO od Enova.

enova

Okablowanie DMX

Przesyłanie sygnałów cyfrowych DMX wymaga odpowiedniej jakości okablowania. DMX512 lub po prostu DMX (»Digital Multiplex«) to ustandaryzowany protokół danych do transmisji cyfrowych danych sterujących w technologii oświetleniowej. Sygnały DMX są okablowane za pomocą 5-pinowych złączy XLR, czasami stosuje się również 3-pinowe złącza. Jako kabel używany jest specjalny przewód DMX o impedancji 110 Ohm.

Marki dostępne w naszej ofercie: