Legamaster

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Legamaster jest częścią edding AG, lidera w produkcji wysokiej klasy markerów i długopisów.
Od 60 lat Legamaster stale ulepsza swoją ofertę, dostosowując ją do najnowszych trendów i technologii w zakresie komunikacji wizualnej. Wizją marki kieruje ergonomia, trwałość, innowacyjność, jakość i funkcjonalny design.

Legamaster jest jednym z wiodących graczy na europejskim rynku. Długoletnia tradycja i dwa zakłady produkcyjne w Europie i Ameryce Południowej, szybko i precyzyjnie odpowiadają na aktualne potrzeby rynku. Firma ma szeroką sieć dealerów w prawie 40 krajach, których wspólnym celem jest zapewnienie klientom tylko profesjonalnych i dobrze zaprojektowanych narzędzi do komunikacji wizualnej.

Profesjonalne urządzenia do wizualizacji są kluczowe do tworzenia i prezentowania nowych pomysłów, koncepcji i produktów. W świecie, gdzie cyfryzacja jest coraz bardziej rozpowszechniona, produkty prezentacyjne również musiały się dostosować. Dlatego Legamaster stworzył produkty takie jak interaktywne ekrany dotykowe, profesjonalne monitory informacyjne, urządzenia do udostępniania treści czy systemy rezerwacji sal. Dzięki wyjątkowemu oprogramowaniu urządzenia od Legamaster są jeszcze łatwiejsze w użyciu i jeszcze bardziej efektywne.

Legamaster

Rozwiązania interaktywne dla szkół i biura

Legamaster oferuje szeroki wybór interaktywnych produktów prezentacyjnych, które nadają się do różnych przestrzeni od szkół, sale konferencyjne i szkoleniowe. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczać, szkolić, prezentować czy współpracować, w firmie Legamaster znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Monitory Evolve, Supreme i Panorama zapewniają wysoką jakość obrazu, łatwą obsługę i niezawodność. Dzięki nim możesz angażować odbiorców, dzielić się wiedzą i informacjami oraz tworzyć interaktywne treści.

Legamaster

Profesjonalne wyświetlacze prezentacyjne i informacyjne

Bazując na sprawdzonej technologii pierwszej generacji, urządzenia z serii Discover 2 łączą wysoką jakość z nowymi funkcjami. Są idealne do zastosowań na rynku publicznych ekranów informacyjnych i prezentacyjnych wyświetlaczy biurowych, gdzie oferują wiele ciekawych możliwości. To profesjonalne i przemyślane narzędzia do wizualizacji komunikacji w przestrzeniach komunikacyjnych czy biurach.

Legamaster

Szeroka gama akcesoriów

Podobnie jak w przypadku szerokiej gamy dostępnych monitorów, Legamaster opracował również przydatne akcesoria do swoich rozwiązań, aby nasze interaktywne produkty były jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika. Obejmują one akcesoria komputerowe typu OPS dla pełnej integracji z systemem Windows, kamery wideokonferencyjne, urządzenia do bezprzewodowej transmisji sygnału czy uzupełniające systemy dźwiękowe. Każda sala konferencyjna, sala lekcyjna czy sala szkoleniowa jest wyjątkowa, dlatego w ofercie znajdziesz również różnorodne rozwiązania montażowe dla ekranów w tym: mobilne stojaki i systemy kolumnowe ze stałą oraz elektryczną regulacją wysokości, uchwyty ścienne i inne. Szeroki wybór akcesoriów obejmuje również panele rezerwacji LoopMeeting dzięki którym zarządzanie i korzystanie z sal konferencyjnych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Marki dostępne w naszej ofercie: