Primacoustic

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Firma Primacoustic powstała w 2000 roku jako oddział Radial Engineering Ltd., znanego producenta profesjonalnego sprzętu audio. Dziś Primacoustic jest liderem na rynku wyjątkowych, personalizowanych rozwiązań akustycznych. Międzynarodowi artyści, tacy jak John Rzeznik (Goo Goo Dolls) i Tommy Lee (Motley Crüe), a także największe korporacje, takie jak Electronic Arts, Cisco Systems i Sony, ufają w te wysokiej jakości rozwiązania.
Zaangażowanie w tworzenie doskonałego dźwięku jest oparte na uznanych standardach branży nagraniowej. Marka jest dumna z tego, że może dzielić się pasją do wysokiej jakości dźwięku poprzez niezwykłe i proste rozwiązania dla każdej przestrzeni i branży.

Primacoustic

Seria London

Zestawy London Room Kit zawierają wysokiej jakości panele z włókna szklanego, które rozwiązują problemy takie jak odbicia, echo trzepoczące i fale stojące występujące w typowych pomieszczeniach. Każdy zestaw dostarczany jest w komplecie ze sprzętem montażowym do szybkiej i łatwej instalacji.

Primacoustic

Panele EcoScapes

Panele EcoScapes są wykonane z tworzywa PET (politereflatu etylenu), które pochodzi z recyklingu plastikowych butelek po wodzie i napojach gazowanych. Jako rozwiązanie pochłaniające dźwięk, PET oferuje wysoką trwałość i elastyczność. Jest nie tylko dobry dla planety i bezpieczny dla Twojej przestrzeni, ale jest wyjątkowy rozwiązaniem pod względem pochłaniania dźwięku, a jednocześnie jest wystarczająco elastyczny, aby umożliwić projektowanie unikalnych kształtów, wzorów i kolorów.

Primacoustic

Seria Broadway

Panele wykonane z wysokowydajnej wełny szklanej, są standardowym rozwiązaniem akustycznym dla pomieszczeń, w których liczy się jakość dźwięku. Ich doskonałe właściwości pochłaniające są idealne do kontrolowania wszystkich częstotliwości szerokopasmowych i basowych. Panele Primacoustic są ognioodporne, dzięki czemu można ich bezpiecznie używać w każdym środowisku. Dodatkowo są dostępne w różnych kolorach i kształtach, które mogą być mieszane i dopasowywane do wielu zastosowań.

Marki dostępne w naszej ofercie: