Waves Audio

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

Waves jest wiodącym na świecie producentem wtyczek audio i procesorów sygnałowych dla profesjonalnych i konsumenckich rynków audio.
Najnowocześniejsze oprogramowanie i procesory sprzętowe Waves są wykorzystywane w każdym etapie produkcji audio, od trackingu przez miksowanie po mastering, transmisję, dźwięk na żywo i inne.
Waves oferuje wtyczki audio Native i SoundGrid w formatach VST, TDM, RTAS i AU dla Pro Tools, Logic, Cubase, Ableton i innych popularnych hostów.
Firma Waves rozpoczęła swoją działalność w październiku 1992 roku wraz z wprowadzeniem pierwszej wtyczki audio, korektora Q10 Paragraphic. Q10 otworzył nowe możliwości w trzech głównych obszarach.
Po pierwsze, był to debiut wtyczki procesora sygnału audio, narzędzia powszechnie wykorzystywanego w dzisiejszych czasach.
Po drugie, graficzny system obsługi zapewniał użytkownikom kontrolę na niespotykanym dotąd poziomie i eliminował konieczność posiadania wykształcenia inżynierskiego w zakresie DSP, ponieważ automatyzował obliczenia współczynników filtrów.
Wreszcie, rewolucyjny Q10 oferował jakość dźwięku równą lub lepszą niż wiele jego odpowiedników sprzętowych.

Waves

eMotion LV1

eMotion LV1 to w pełni modułowy mikser programowy z 64, 32 lub 16 kanałami stereo do wyboru. Może obsługiwać do 8 wtyczek na kanał. 44 szyny miksujące umożliwiają miksowanie 16 monitorów, 8 szyn FX, 8 grup, 8 matryc i szyn głównych L,R,C,M.

Marki dostępne w naszej ofercie: